robal posted 31/12/2014 16:47
Cześć, fajna stronka, widzę, że trochę nas tu jeszcze mało, ale mam nadzieję, że się rozkręci. Jestem nowa w mieście znacie jakieś dobre miejsca gdzie można fajnie spędzić czas? Angielski nie jest problemem, chodzi mi o miejsca odpowiednie także dla małych dzieci...
wiga
Zajrzyj do informatora tu na stronie, jest tam kilka miejsc historycznych wypisanych, które warto zobaczyć w mieście. Co jakiś czas organizowane tą także różne spotkania i zajęcia dla dzieci. Ale o nich to najlepiej dowiadywać się w bibliotekach koło twojego domu, bo tam chyba najwięcej rzeczy dla dzieciaków się dzieje. Poczekaj też na wiosnę i lato kiedy będzie można wybrać się na dalszą wyprawę i jakiś piknik na świeżym powietrzu, (ale zatęskniłam za wiosną.....)
robal
Dzieki za odpowiedz. Abbey Pumping Station wyglada calkiem fajnie i po mapce widze, ze to blisko mnie, wiec na pewno zajrze jak tylko pownownie otworza. Tymczasem zwierzamy okoliczne parki i mam zamiar wybrac sie na jakis basen. Co polecacie?Edytowany przez robal o 12-01-2015 - 16:26.