Na święta do centrum handlowego Highcross w Leicester zawita niemiecki bar

Bardzo znane w Anglii i na świecie niemieckie markety to jeden z elementów świątecznego wystroju miast. W tym roku na święta w centrum handlowym Highcross powstanie co prawda nie cały market, ale Świąteczny Niemiecki Bar. Dzięki temu zwiedzający centrum handlowe będą mogli poczuć i to dosłownie magię świąt w niemieckim klimacie.

Jagerhaus Leicester bo tak będzie się nazywał bar. Zostanie on otwarty w sobotę 20 października, czyli już za 10 dni i będzie można się delektować niemieckimi smakami codziennie od 10 rano do 10 w nocy. Bar będzie czynny do soboty 22 grudnia.

Bar będzie się znajdował na zewnątrz centrum Highcross.

A propos delektowania się smakami do wyboru będzie grzane wino lub cider, wyborowe niemieckie piwa, gorąca czekolada z kremem oraz znaną na całym świecie pianką (marshmallow), świąteczny niemiecki bar nie obędzie się także bez gorącej niemieckiej kiełbaski prosto z grila.

Organizatorem baru jest firma German Events Ltd, która organizuje niemieckie bary oraz całe markety w UK.

Wiadomości o otwieraniu niemieckich marketów to ewidentny znak, że Święta są już za pasem.

More in kultura

Kultura
11 Nov 2018
49 Wyświetleń

100 rocznica niepodległości Polski

Każdy Polak na pewno wie i w sumie żaden to news, że jutro 11 listopada 2018 roku wypada 100 rocznica niepodległości. Cała ekipa ML składa wszystkim największe życzenia.