Bar i escape room pod jedynym dachem w Leicester

Będzie to pierwszy w UK w pełni licencjonowany cocktail-bar i jednocześnie escape room.

15 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie Spirits Bar i Escape Asylum na Hotel Street. Odwiedzający lokal będą mogli nie tylko napić się w barze, ale także rozerwać się w jednym z czterech escape roomów. Dodatkowo właściciele lokalu zaprzyjaźnili się z sąsiadującą restauracją Oscar & Rosie’s, która będzie zaopatrywać odwiedzających w pizzę. Dzięki nowemu lokalowi pracę znajdzie 30 osób.

Escape room, dla niewtajemniczonych, to popularna w ostatnich latach forma gry, przeniesiona ze świata cyfrowego do realnego-gracze zamykani są w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, z których wydostać się mogą przez rozwiązywanie ukrytych w pomieszczeniu zagadek.

Pomysłodawcy nowego escape roomu nie otwierają takiego lokalu po raz pierwszy. Posiadają oni już od dwóch lat Escape Asylum na St Martins Square. W nowym lokalu znajdą się cztery escape roomy, w różnej tematyce, między innymi King Richard, Phobia i Narcos.

Nie jest to też koniec pomysłów właścicieli. Już planują oni na 2019 rok otwarcie trzech kolejnych barów połączonych z escape roomami na terenie całego UK.


More in rozrywka

Rozrywka
13 Nov 2015
422 Wyświetleń

Święta w Abbey Pumping Station

Zabawki z minionych Świąt Bożego Narodzenia będą grały główne skrzypce podczas tegorocznej świątecznej zabawy w Abbey Pumping Station Museum, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.