Podano nazwiska pasażerów śmigłowca, jedno z nich to Polka Izabela Roza Lechowicz

Rodziny Pani Izabeli oraz Pana Erica Swaffer proszą media i dziennikarzy o uszanowanie ich żałoby i nie zadawanie im pytań.

Chwilę temu w poście na FB policja w Leicestershire podała nazwiska pasażerów, które według nich leciały śmigłowcem, który rozbił się w sobotę.

Poza właścicielem klubu Vichai Srivaddhanaprabha, było jeszcze dwóch członków załogi Nursara Suknamai oraz Kaveporn Punpare, pilot Eric Swaffer oraz pasażerka Izabela Roza Lechowicz.

Policja jeszcze nie dokonała identyfikacji zwłok, jednak pośrednie dowody wskazują na te pięć osób. Zwłoka z podaniem nazwisk spowodowana była wcześniejszym powiadomieniem rodzin.

Rodziny Pani Izabeli oraz Pana Erica Swaffer proszą media i dziennikarzy o uszanowanie ich żałoby i nie zadawanie im pytań.

Z informacji jakie udało nam się znaleźć Pani Izabela to pilotka oraz instruktorka lotnictwa. Można o niej przeczytać na stronach Polskiej Ambasady w Londynie
Izabela Lechowicz

Wszystkim rodzinom ofiar składamy najszczersze kondolencje.Zdjęcie/Picture: Jadwiga Brontē

Wiadomości

Sport

Władze De Montfort University zdecydowały, że uczelnia nie będzie transmitować nadchodzących meczów mundialu na swoim telebimie. Dzieje się tak na skutek butelek rzuconych w ekran podczas ostatniego meczu.