Pożar w jednym z domów w Leicester odkrył plantację marihuany

Policja znalazła plantację marihuany na poddaszu jednego z domów, a wszystko to dlatego, że w domu wybuchł pożar.

Tak naprawdę cała historia to ciąg przypadkowych zdarzeń, który zaczął się około godziny 7:15 w niedzielny poranek. Pożar w jednym z domów na Dunster Street (odnoga) Hinckley Road został zauważony przez wracający wóz strażacki. Wracali oni z wezwania w centrum miasta wygenerowanego przez automatyczny alarm.

Strażacy poinformowali pozostałe służby o sytuacji i przystąpili do akcji. Drzwi zostały otworzone za pomocą piły elektrycznej, następnie weszli oni do domu w maskach. Podczas gaszenia pożaru wyszło na jaw, że w domu mieści się plantacja marihuany. Przyczyną pożaru było przeciążenie instalacji elektrycznej. Dom został dość mocno uszkodzony w pożarze, który był na tyle poważny, że uszkodził także dom obok . Po ugaszeniu pożaru miejsca, weszła do niego policja zabezpieczyli oni 40 roślin.

W trakcie trwania całej akcji mieszkańcy sąsiadujących domów zostali ewakuowani. W pożarze nikt nie ucierpiał. Na obecną chwilę nikt nie został aresztowany trwa śledztwo w tej sprawie.

More in życie

Życie

Bardzo głośna historia na wyspach jak i w Polsce z lutego tego roku, czyli wybuch w byłym polskim sklepie Żabka. Kiedy to się stało jeszcze nie było wiadomo, że sklep nie był już prowadzony przez Polaków, dlatego historia ta obiegła polskie strony, media społecznościowe oraz była relacjonowana przez największe media w Polsce. Dzisiaj kolejna odsłona tej historii, czyli oskarżenie o morderstwo oraz próbę wyłudzenia odszkodowania dla sprawców tego czynu.