Zaginął Michał Zygan

Michał Zygan wyszedł ze swojego domu na Hopefield Road ok godz. 7:30 rano w zeszła środę (25 lipca)

Policjanci poszukujący zaginionego mężczyzny z Leicester, wiedza już, że był on w okolicach kanału wodnego godzinę po opuszczeniu swojego domu.

Michał Zygan wyszedł ze swojego domu na Hopefield Road ok godz. 7:30 rano w zeszła środę (25 lipca). Michał wyszedł do miejsca pracy, które znajduje się na Percy Street.

Ze zdjęć z monitoringu widać jednak, że Michał przechodził przez Bede Park oraz Western Boulevard, wzdłuż rzeki w stronę kanału wodnego, około godz. 8:30 rano.

“To jest w przeciwnym kierunku od miejsca pracy Michala. Sam ten fakt wzbudza zaniepokojenie”, mówi Sierzant Jonathan Douds z Missing Persons Team.

Na zdjęciach z monitoringu widać ze Michal ma na sobie te same ubrania w których wyszedł z domu – czarny t-shirt firmy Reebok, krótkie jeansowe spodnie oraz czarne buty marki Adidas. Miał również przy sobie czarny plecak firmy Nike. Na niektórych zdjęciach widać że Michał ma ze sobą butelkę wody.

SIerzant Douds dodaje: “Na zdjęciach widać ze w okolicy gdzie znajdował się Michał było wiele innych osób. Musimy znaleźć tych świadków, ponieważ mogą mieć ważne informacje na temat tego co się z nim stało”.

“Michał nigdy wcześniej nie zaginął. Jest to również bardzo nietypowe, żeby Michał nie przyszedł do pracy. Wszystkie te okoliczności zwiększają nasze obawy.

“Jeżeli byłeś/as w okolicach Bede Park lub Western Boulevard w środę rano, lub widziałeś/as Michała, proszę skontaktuj się z nami.”

Michał był zgłoszony na policje jako zaginiony w czwartek wieczorem. Od tamtej pory funkcjonariusze próbują ustalić gdzie możne się teraz znajdować.

Funkcjonariusze będą w okolicach rzeki oraz kanału, rozmawiając z osobami, które mogą mieć jakiekolwiek informacje, oraz rozdając ulotki, w celu odnalezienia Polaka.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie Michała, proszony jest o kontakt pod numerem 101, lub wysłać wiadomość na konto Leicestershire Police, podając numer incydentu 531 z 26 lipca. https://goo.gl/QKdDaU

More in życie

Życie

Bardzo głośna historia na wyspach jak i w Polsce z lutego tego roku, czyli wybuch w byłym polskim sklepie Żabka. Kiedy to się stało jeszcze nie było wiadomo, że sklep nie był już prowadzony przez Polaków, dlatego historia ta obiegła polskie strony, media społecznościowe oraz była relacjonowana przez największe media w Polsce. Dzisiaj kolejna odsłona tej historii, czyli oskarżenie o morderstwo oraz próbę wyłudzenia odszkodowania dla sprawców tego czynu.