Zamknięte ulice oraz jeden policjant ranny, gorący dzień w Leicester

W całym mieście od rana widać dużo uzbrojonych policjantów, radiowozy na sygnałach oraz zamknięte ulice.

Zamknięte ulice centrum miasta, duże ilości uzbrojonych policjantów na ulicach i ciągły dźwięk syren. Niestety od samego rana w mieście dużo się dzieje niedobrego.

Według policji dzisiaj rano (Piątek 5 października) około godziny 3:00 na ulicy Belvoir Street w Leicester doszło do napaści. Na miejsce została wysłana policja. Ofiara napaści około 20 letni mężczyzna nie zgłosił się do szpitala mimo odniesionych ran. Następnie około 3:30 w trakcie przesłuchania świadków i pisania raportu w tej sprawie policjant został specjalnie potrącony samochodem, a sprawca zbiegł. Potrącony policjant z poważnymi urazami głowy został przewieziony do szpitala.

Policja zablokowała część ulic między innymi Belvoir Street Loughborough Rd (na obecną chwilę są one już otwarte). Świadkowie słyszeli strzały oraz widzieli dwóch młodych mężczyzn w kajdankach aresztowanych na ulicy Loughborough Road dodatkowe aresztowania - wejścia na posesję widziano na Bradbourne Road (Spinney Hills).
Policja prosi o zgłaszanie się świadków oraz osób mających informacje co do wydarzeń pod numerem 101

Na obecną chwilę to wszystkie informacje jakie posiadamy, jak tylko będziemy wiedzieć więcej będziemy informować o zmianach.

Wiadomości

Życie
31 Jul 2018
743 Wyświetleń

Zaginął Michał Zygan

Michał Zygan wyszedł ze swojego domu na Hopefield Road ok godz. 7:30 rano w zeszła środę (25 lipca)