Do miasta zawita Nick Jr Adventure Centre

Co więcej, udział w atrakcjach przygotowany w ramach Nick Jr Adventure Centre będzie darmowy!
Wśród atrakcji oferowanych w ramach objazdowego wydarzenia znajdą się także takie postacie jak Blaze and the Monster Machines, Nella the Princess Knight, Rusty Rivets oraz Shimmer and Shine.

Wydarzenie jest darmowe, nie jest wymagana rezerwacja miejsc.

W ramach wydarzenia najmłodsi będę mogli tego lata dołączyć do Nick Jr. i bohaterów z PAW Patrol, Blaze & the Monster Machines, Rusty Rivets, Shimmer & Shine, także Nella the Princess Knight. Będzie to możliwe dzięki objazdowej trasie Nick Jr. Adventure Centre do wybranych sklepów na terenie UK.

Bohaterowie z bajek wyruszą w podróż po UK już 9 czerwca, do Leicester trafią w niedzielę 22 sierpnia. Spotkać ich będzie można w sklepie Asda na Narborough Rd S, Braunstone Town, Leicester LE3 2LL między 10:00 a 18:00.

Jeżeli nie możecie spotka ich w Leicester, nie wszystko stracone — dzień wcześniej, w sobotę 21 sierpnia spotkać ich będzie można w Coventry w sklepie Asda przy Abbey Park, London Road, Whitley

Więcej informacji znajdziecie na stronie grownups.nickjr.co.uk

Wiadomości

Rozrywka
13 Nov 2015
322 Wyświetleń

Święta w Abbey Pumping Station

322 Komentarze

Zabawki z minionych Świąt Bożego Narodzenia będą grały główne skrzypce podczas tegorocznej świątecznej zabawy w Abbey Pumping Station Museum, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.